Váhy pre hobby a domácnosť

Domáce mechanické a tenzometrické váhy si nájdu využitie nielen v domácnosti, ale aj pri voľnočasových aktivitách. Poľovníkom poslúžia na zváženie zveri, rybárom na ryby, chovateľom a poľnohospodárom ako váhy na ošípané, krmivo alebo seno. Sú takisto vhodné na váženie balíkov a kufrov a možno ich dokonca použiť aj ako silomery.

  • Potrebujete radu? Prečítajte si naše rady v sekcii Ako vybrať váhu.
  • Máte záujem stať sa naším distribútorom? Kliknite na tohto sprievodcu, v ktorom sa dočítate, ako postupovať.

Viac informácií

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

V našej ponuke nájdete tieto tipy:

Rad KYPS - jednoduchá tenzometrická vrecková závesná váha. Má váživosť až do 40 kg, pričom jeden dielik má váživosť 20 g. Je z odolného plastu, má domodra podsvietený LCD displej, veľké čitateľné znaky (1,6 cm), napájanie pomocou 2 mikrotužkových batérie (AAA), a tomu všetkému kráľuje praktické vreckové prevedenie. Veľmi obľúbená je táto váha, ako sme už spomenuli, na kufre, batožinu alebo zvieratá.

Rad CR-200 - jednoduchá tenzometrická vrecková závesná váha s nosnosťou do 200 kg, pričom na 1 dielik pripadá 100 g. Odolné plastové prevedenie, veľký LCD displej, veľké čitateľné znaky (1,6 cm), odnímateľný hák a karabína a napájanie 3 tužkovými batériami (AA).

Rad WL-C2 - jednoduchá, lacná mechanická závesná váha. Váživosť až do 200 kg.

Séria C-3 - jednoduchá a spoľahlivá mechanická závesná váha, ktorej váživosť dosahuje hodnotu až 300 kg. Má kovové puzdro a priemer ciferníka je 16,8 cm. Táto váha je obľúbená u poľovníkov ako váha na zver a na trofeje. Chovatelia ju účinne využijú na váženie ošípaných.

Séria C-5 - jednoduchá mechanická závesná váha s váživosťou do 20 kg. Priemer ciferníka je 18,7 cm.

Rad H-200 - jednoduchá, presná a spoľahlivá mechanická závesná váha s nosnosťou až do 250 kg. Má mimoriadne veľký dvojitý ciferník (26,8 mcm), umiestnený z oboch strán váhy. Pýši sa robustnou konštrukciou s mechanickým silomerom.