Váhy pre hobby a domácnosť

Domáce mechanické a tenzometrické váhy nájdu upotrebenie nielen v domácnosti, ale aj pri voľnočasových aktivitách. Poľovníkom poslúžia na zváženie zveri, rybárom na ryby, chovateľom a poľnohospodárom ako váha na ošípané, kŕmenie alebo seno. Sú vhodné tiež na váženie balíkov a kufrov. Možno ich použiť aj ako silomery.

Nie ste si istí s výberom? Napíšte nám, radi vám poradíme.

Viac informácií

Neváhajte nás kontaktovať

Rad KYPS - jednoduchá tenzometrická vrecková závesná váha. Váživosť až do 40 kg, dielik 20 g. Odolné plastové teleso váhy, modro podsvietený LCD displej, veľké čitateľné znaky (16 mm), napájanie 2 mikrotužkové batérie (AAA), vreckové prevedenie. Veľmi obľúbená ako váha na kufre , na batožinu alebo na ryby .

Rad CR-200 - jednoduchá tenzometrická vrecková závesná váha do 200 kg, dielik 100 g. Odolné plastové teleso váhy, veľký LCD displej, veľké čitateľné znaky (16mm), odnímateľný hák a karabína, napájanie 3 tužkové batérie (3xAA).

Rad WL-C2 - jednoduchá, lacná mechanická závesná váha. Váživosť až do 200 kg.

Séria C-3 - jednoduchá a spoľahlivá mechanická závesná váha. Váživosť až do 300 kg. Kovové puzdro. Priemer ciferníku 168 mm.Táto váha je obľúbená u poľovníkov ako váha na zver a na trofeje. Pre chovateľov ako váha na ošípané .

Séria C-5 - jednoduchá mechanická závesná váha. Váživosť až do 20 kg. Priemer ciferníku 187 mm.

Rad H-200 - jednoduchá, presná a spoľahlivá mechanická závesná váha až do 250 kg. Mimoriadne veľký dvojitý ciferník (268mm) umiestnený z oboch strán váhy. Robustná konštrukcia, mechanický silomer.