Veľkoplošné indikátory a displeje

Veľkoplošné displeje sú v robustnom, kovovom prevedení.

Vysoko svietivý LED displej FORMATIC JUMBO

FORMATIC JUMBO je veľkoplošná 5segmentový vysoko svietivý LED displej so 100 mm vysokými znaky. Možno ho dodať so vstupom RS232, RS485 či na požiadavku doplniť rádiomodemami, diaľkovým ovládačom. Býva určený ku konštrukcii váh a vážnych systémov. Je optimálne pre diaľkové zobrazenie hmotnosti. Umiestňuje sa pod žeriavovú mačku, na priečniky mosta, na stenu haly, velína, naproti lejárskym peciam pod. Umožňuje zobrazovať kópiu údajov zobrazovaných ovládacím panelom FORMATIC4.

Štyri informatívne veľkoplošné LED diódy indikujú stav váhy. Má dve voľné podsvietené textové polia, napríklad pre zobrazenie jednotiek, prenosu do PC a pod. Môže sa inštalovať vo vonkajšom prostredí, má lakovaný, mechanicky odolný povrch, krytie IP66. Užívateľská konfigurácia tvaru vážneho lístka. Zálohovaná pamäť, navážené hodnoty zostávajú v pamäti aj bez napájania. Napájanie cez adaptér 230VAC. Vstavaná prepäťová ochrana triedy "D" a vf filter. Široká škála príslušenstva (držiak, štít proti svetlu, žiaruvzdorné sklo a pod.) Rozmery: 200 × 150 × 80 mm (š × v × h)

Veľkoplošný displej FORMATIC GIGANT

FORMATIC GIGANT je veľkoplošný 5-segmentový displej s 200 mm vysokými znaky. Možno ho dodať so vstupom RS232, RS485 či na požiadavku doplniť rádiomodemami, diaľkovým ovládačom. Býva určený ku konštrukcii váh a vážnych systémov. Môže sa využiť ako diaľkový zobrazovač.
Široká škála príslušenstva (držiak, štít proti svetlu, žiaruvzdorné sklo a pod.) Možnosť nulovania, voliteľne výstup do PC.
Rozmery: 800 × 220 × 80 mm (š × v × h)

Nie ste si istí s výberom? Napíšte nám, radi vám poradíme.

Neváhajte nás kontaktovať