Veľkoplošné indikátory a displeje

Veľkoplošné displeje pre vás máme v robustnom, kovovom prevedení.

Viac informácií

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

Vysokosvietivý LED displej FORMATIC JUMBO

Ide o veľkoplošný 5-segmentový, vysokosvietivý LED displej s 10 cm vysokými znaky. Možno ho dodať so vstupom RS232, RS485 či ho na požiadavku obohatiť o rádiomodem alebo o diaľkový ovládač. Je určený na konštrukciu váh a vážnych systémov a je optimálny pre diaľkové zobrazenie hmotnosti. Umiestňuje sa pod žeriavovú mačku, na priečniky mosta, na stenu haly, kontrolnej miestnosti, naproti zlievarenských pecí apod. Umožňuje ukazovať kópiu údajov, zobrazovaných ovládacím panelom FORMATIC4.

Štyri informatívne veľkoplošné LED diódy indikujú stav váhy. Displej má dve voľné podsvietené textové polia, napríklad na zobrazenie jednotiek alebo prenosu dát do PC. Môže sa bez rizík z poškodenia inštalovať vo vonkajšom prostredí. Má lakovaný, mechanicky odolný povrch a krytie IP66. 

Prístroj je praktický a spoľahlivý. Navážené hodnoty zostávajú v zálohovanej pamäti aj bez napájania. To prebieha cez adaptér 230VAC. Displej má vstavanú prepäťovú ochranu triedy D a VF filter. Je k nemu k dispozícii široká škála príslušenstva (držiak, štít proti svetlu, žiaruvzdorné sklo a iné). 
Rozmery prístroja sú 20 × 15 × 8 cm (šírka × výška × hĺbka).

Veľkoplošný displej FORMATIC GIGANT

FORMATIC GIGANT je veľkoplošný 5-segmentový displej s 20 cm vysokými znaky. Možno ho dodať so vstupom RS232, RS485, alebo ho na požiadavku doplniť rádiomodemom či diaľkovým ovládačom. Je určený na konštrukciu váh a vážnych systémov, ale môže sa použiť aj ako diaľkový zobrazovač.

Široká škála príslušenstva je takisto súčasťou našej ponuky (držiak, štít proti svetlu, žiaruvzdorné sklo a iné). Voliteľný pre tento displej je takisto aj výstup do PC.
Rozmery displeja sú 80 × 22 × 8 cm  (šírka × výška × hĺbka).