Elektronické plašiče myší (myšoplaše), plašiče kún, krtkov, odpudzovače škodcov

Zbavte sa kun, myší a krtkov pomocou elektronického plašiča

Zbavte sa myší pomocou plašiča hlodavcov Máte kunu na pôde, v podkroví alebo vám po jej vyvádzaní zostali rozkúsané káble v motore auta? Ničí vám krtko záhradku? Potrebujete sa v pivnici zbaviť myší? Vymysleli sme účinné riešenie, ako sa týchto škodcov zbaviť. Vyrábame elektronické plašiče, které odoženú kuny, myši, krtkov, krysy, potkany, hryzce, hraboše a ďalšie hlodavce. S pomocou našich odháňačov sa týchto drobných zvieratiek zbavíte natrvalo, rýchlo a pritom ekologicky.

Nie ste si istí s výberom? Napíšte nám, radi vám poradíme.

Viac informácií

Neváhajte nás kontaktovať

Ako odpuzovače hlodavcov fungujú?

Akustické plašiče vydávajú nepríjemný zvuk (môže byť počuteľný, alebo nepočuteľný pre ľudí), a tak sa myši, kuny, krtkovia aj ďalší hlodavci radšej presunú inam. Jedná sa o účinnú a pritom ekologickú metódu. Obzvlášť ak máte domáce zvieratá a malé deti, určite sa neradi uchylujete k likvidácii hlodavcov pomocou rôznych jedov. Pastičky na myši sú také účinné len čiastočne, pretože ich odchytávate po jednej.

Na batérie aj do zásuvky

Elektrický odpuzovač vás zbaví všetkých škodcov a vy sa musíte starať iba o výmenu batérií. A aj táto starosť odpadá v prípade, že rušičku na myši a kuny pripojíte do elektrickej siete pomocou adaptéru. Myšoplašiče či kunoplašiče si môžete kúpiť v prevedení pre ľudské ucho počuteľné, alebo nepočuteľné – ultrazvukové. Odporúčame prístroj v priestore ponechať trvale, pretože kuny sa radi do obľúbených priestorov vracajú, keď nepríjemný zvuk zmizne. Na podobnom princípe, ako sú tieto pískatká, fungujú aj plašiče na krtkov. Plašiace prístroje vyrábame aj v prevedení s väčším výkonom pre ochranu veľkých priestorov.

Plašička na kuny do auta

Odpudzovače ľudia obvykle umiestňujú do pivníc, povál a starých stodol a stále častejšie ich inštalujú aj do automobilov. Práve do motorov áut sa totiž kuny a myši radi schovávajú a výsledkom bývajú prehryznuté káble. Preto vyrábame špeciálne plašičky do nákladných a osobných áut.  

Vyskúšajte, že plašiče fungujú

Akustické odháňače majú zo všetkých metód jednu z najväčších účinností. Ak by ale práve u vás prístroj nefungoval, môžete prístroj do 90 dní od jeho zakúpenia poslať späť. Viac sa dočítate v sekcii VYSKÚŠAJ 90.