Elektronické plašiče myší, kún, krtkov a ďalších škodcov

Zbavte sa nevítaných návštevníkov pomocou elektronického plašiča

Zbavte sa myší pomocou plašiča hlodavcov Lezú vám kuny po dvore, v podkroví alebo vám hryzú káble v motore auta? Robí krtko jazvy na vašej záhrade? Potrebujete sa v pivnici zbaviť myší? Všetky tieto a im podobné problémy majú účinné riešenie. Vyrábame elektronické plašiče, které odoženú kuny, myši, krtkov, potkany, hryzce, hraboše a ďalšie hlodavce. S pomocou našich odháňačov sa týchto drobných zvieratiek zbavíte natrvalo, rýchlo a pritom ekologicky, bez ublíženia.

Viac informácií

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

Ako odpuzovače hlodavcov fungujú?

Akustické plašiče vydávajú nepríjemný zvuk (môže, no nemusí byť počuteľný), vďaka ktorému sa myši, kuny, krtkovia a ďalší hlodavci radšej presunú niekam inam. Ide o účinnú a pritom nenásilnú metódu, ako sa o nich postarať. Jedy či pasce na myši sú vďaka našim riešeniam minulosťou.

Na batérie aj do zásuvky

Elektrický odpudzovač vás úspešne zbaví všetkých škodcov, vy sa musíte starať iba o výmenu jeho batérií. Aj táto starosť odpadá v prípade, že rušičku na hlodavce pripojíte do elektrickej siete adaptérom.

Vyberte si, čo vám vyhovuje

Plašiče si môžete kúpiť v počuteľnom a nepočuteľnom (ultrazvukovom) prevedení. Prístroj odporúčame ponechať v priestore natrvalo, pretože hlodavce sa radi do obľúbených priestorov vracajú, keď nepríjemný zvuk pominie. Na podobnom princípe fungujú aj naše plašiče krtkov. Plašiace prístroje vyrábame aj v prevedení s väčším výkonom pre ochranu veľkých priestorov.

Ochráňte svoje auto

Odpudzovače ľudia zvyčajne umiestňujú do pivníc, na povaly alebo do starých stodôl, stále častejšie ich však inštalujú aj do automobilov. Práve do motorov áut sa totiž kuny a myši radi schovávajú a výsledkom ich pobytu sú prehryznuté káble. Špeciálne plašiče z našej ponuky sú stavané ako do osobných, tak aj do nákladných áut.

Overte si, že plašiče fungujú

Akustické odháňače majú na ochranu proti hlodavcom zaručenú účinnosť. Ak by ale práve vám prístroj nefungoval, môžete ho do 90 dní od jeho zakúpenia poslať späť. Viac sa o tom dočítate v sekcii VYSKÚŠAJ 90.