Vážiace systémy, zákazkové váhy

Firma FORMAT1, spol. s. r. o. má ako jednu zo svojich mnohých špecializácií práve výrobu váh. Disponujeme vlastným konštrukčným a elektrotechnickým oddelením, a výrobou a vykonávame montážne činnosti. Preto sú tieto naše váhy typu úplne "na kľúč", a to od dohodnutia požadovanej funkcie, cez meranie existujúceho stavu predmetného zariadenia priamo na mieste, strojnú konštrukciu, elektrotechnickú schému a výrobu rozvádzačov, riadiacich a zobrazovacích jednotiek, inštaláciu softvéru, až po konečnú montáž a vaše odborné zaškolenie. Tieto naše služby sú využívané predovšetkým pri:

  • váhach pod miešačky silá, zásobníky, násypky,
  • váhy vsadené do výrobnej linky alebo dopravníkov,
  • váhy začlenené do nových projektov a prispôsobené požiadavkám.

Dodávame váhy od jednoduchých tenzometrických váh s indikátorom, až po váhy vážiace celky, vrátane výroby a konštrukcie násypiek, dopravníkov, softvérového vybavenia, ovládacích panelov a ostatných súčastí.

Na fotkách nižšie si môžete pozrieť výber z našich mnohých realizovaných aplikácií.

 

V prípade požiadaviek neváhajte vyplniť náš kontaktný formulár pod fotografiami.

 

Váha na navažovanie BigBag, vrátane nosnej konštrukcie, regulácia dopravníkového pásu. S mezinásypkou a uzatvárateľným hrdlomVáha na váženie zvitkov až do 25 t na zákazkové prichytávacie kliešte. Veľkoplošný displej, diaľkové ovládanie, robustná konštrukciaMeranie prítlačnej sily trolejbusových zberačov v servisnom depe s možnosťou nastavenia tejto sily podľa veľkoplošného displejaKonštrukcia, výroba a repas betonárky vrátane riadiaceho a navazovacieho systémuVáženie radu zásobníkov a miešačiek v Ex prostredí a napojenie váhy na riadiaci systémInštalácia zákazkových obmedzovačov preťaženie a váženie na žeriavkách na špeciálnom kolesovom rýpadle KU800Riadiaci systém navažovanie zmesi na výrobnej linke, vrátane inštalácie tenzometrických snímačov sily a vyriešenie spôsobu navažovaniaNavažovanie BigBag zo zásobníka
NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ