Vážiace systémy, zákazkové váhy

Firma FORMAT1 spol. s ro je výrobcom váh. Má vlastné strojné konštrukčné a elektrotechnické oddelenie, strojné a elektrotechnickú výrobu, vykonáva montážne činnosti. Váhy tohto typu sú dodávané úplne "na kľúč" a to od dohodnutie požadované funkcie, cez meranie existujúceho stavu predmetného zariadenia priamo na mieste, strojnú konštrukciu, elektrotechnickú schému a výrobu rozvádzačov, riadiacich a zobrazovacích jednotiek, softvér až po konečnú montáž a zaškolenie. Tieto činnosti sú využívané predovšetkým v týchto prípadoch:
Váhy pod miešačky silá, zásobníky, násypky.
Váhy vsadené do výrobnej linky, do dopravníkov.
Váhy začlenené do nových projektov, prispôsobené požiadavkám. Rozsah dodávok: od jednoduchých tenzometrických váh s indikátorom až po vážiace celky vrátane výroby a konštrukcie násypiek, dopravníkov, softvérového vybavenia, ovládacích panelov a pod.

Tu si môžete prezrieť výber z našich mnohých realizovaných aplikácií.
V prípade požiadaviek neváhajte použiť náš kontaktný formulár uvedený nižšie.

 

Váha na navažovanie BigBag, vrátane nosnej konštrukcie, regulácia dopravníkového pásu. S mezinásypkou a uzatvárateľným hrdlomVáha na váženie zvitkov až do 25 t na zákazkové prichytávacie kliešte. Veľkoplošný displej, diaľkové ovládanie, robustná konštrukciaMeranie prítlačnej sily trolejbusových zberačov v servisnom depe s možnosťou nastavenia tejto sily podľa veľkoplošného displejaKonštrukcia, výroba a repas betonárky vrátane riadiaceho a navazovacieho systémuVáženie radu zásobníkov a miešačiek v Ex prostredí a napojenie váhy na riadiaci systémInštalácia zákazkových obmedzovačov preťaženie a váženie na žeriavkách na špeciálnom kolesovom rýpadle KU800Riadiaci systém navažovanie zmesi na výrobnej linke, vrátane inštalácie tenzometrických snímačov sily a vyriešenie spôsobu navažovaniaNavažovanie BigBag zo zásobníka
Neváhajte nás kontaktovať