Filtre na tvrdú vodu

Filtre na odstránenie vodného kameňa z tečúcej vody

Filtre na odstránenie vodného kameňa z tečúcej vody

Dôležitou súčasťou k prístroju na odstránenie vodného kameňa a zmäkčenie vody je vodovodné filter. Vodný filter na tvrdú vodu zaistí vašej umývačke, práčke alebo boilera dlhšiu životnosť a zníži poruchovosť týchto spotrebičov. Voda k nám potrubím nepriteká nikdy v čistej forme, ale vždy obsahuje rôzne prímesi a minerály. Tieto minerály sa usadzujú na náš riad, vytvárajú povlak v našich kúpeľniach a ničia elektronické prístroje.
 

Nie ste si istí s výberom? Napíšte nám, radi vám poradíme.

Viac informácií

Neváhajte nás kontaktovať

Ako filter na tvrdú vodu funguje

Zachyťte nežiadúce mechanické prímesi a nečistoty obsiahnuté vo vode vodným filtrom . Keď zmäkčíte vodu s odstraňovačom vodného kameňa , tieto látky z vody nezmiznú, ale rozvíria sa. Filter na vodu spoľahlivo zachytí všetko, čo by sa mohlo stať zdrojom vodného kameňa , upchávanie potrubia a ničenie vašich spotrebičov. Pri pravidelnom používaní odstraňovača vodného kameňa nezabúdajte na pravidelnú kontrolu a výmenu potrubného filtra . V našom e-shope si môžete zakúpiť náhradné vložky vodného filtra s odstraňovačmi vodného kameňa.
Zbavte sa problémov ako sú polámané splachovače WC, predčasne zničené spotrebiče a zlý prietok odpadu, ktorého priemer sa postupom času zúžil vplyvom usadzovaniu mechanických nečistôt.