Lapače (hubiče) hmyzu

Zbavte sa hmyzu jednoducho, vďaka našim lapačom

Celonerezové elektrické lapače hmyzu sú založené na princípe fluorescenčného žiarenia žiarivky, lákajúcej hmyz. Hmyzu sa zbavia vysokým napätím na ich mriežkach. Zberná miska na hmyz sa nachádza na dne prístroja. Žiarivky možno dodať v netrieštivom prevedení, čo je ideálne napríklad pre potravinársku prevádzku.

Viac informácií

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

Otravný hmyz bude minulosťou

 Trápia Vás mračná komárov? Skúste lapače hmyzu.

Potom, ako sa príroda prebudí zo zimného spánku, sa v rýchlosti objavia komáre, muchy a iný hmyz. Elektrický lapač hmyzu si s nimi poradí tak rezko, ako sa títo nevítaní návštevníci objavia. Väčšina druhov hmyzu je pre človeka nepríjemná a obťažujúca a síce je hmyz nevyhnutný pre opeľovanie rastlín, nám pridáva iba starosti.

Elektrické lapače hmyzu z našej produkcie pokryjú plochu až do 200 metrov štvorcových. Likvidácia múch a komárov je ekologická, hmyzu sa v okamihu zbaví vysoké napätie a čo z neho zostane, spadne do zbernej misky.

Lapače sú oveľa účinnejšie, než stále dookola natierať deti repelentnými prípravkami proti hmyzu, ktorých doba funkčnosti je veľmi obmedzená. Preč teda s komármi, muchami, osami a ovadmi! Radujte sa z jarného a letného počasia bez neustáleho bzukotu okolo vás.