Lapače (hubiče) hmyzu

Zbavte sa ťažkých komárov, ovadov, múch a vos pomocou lapačov hmyzu

Celonerezové elektrické lapače hmyzu sú založené na princípe fluorescenčného žiarenia žiarivky, lákajúce hmyz. Usmrtenie prebieha vysokým napätím na mriežkach prístroja. Zberná miska na dne. Možno dodať žiarivky v netrieštivý prevedení, ideálne napr. do potravinárskej prevádzky.

Nie ste si istí s výberom? Napíšte nám, radi vám poradíme.

Viac informácií

Neváhajte nás kontaktovať

Trápia vás mračná komárov? Skúste lapače hmyzu

 Trápia Vás mračná komárov? Skúste lapače hmyzu.

Potom, čo sa príroda prebudí zo zimného spánku, čoskoro sa objavia komáre, muchy a iné druhy hmyzu. Zbavte sa komárov, ovadov a múch s elektrickým lapačom hmyzu . Väčšina druhov hmyzu je pre človeka nepríjemná a obťažujúca. Aj keď je hmyz nevyhnutný pre opeľovanie rastlín a podobne, radi sa hmyzu zbavíme.
Elektrické lapače hmyzu pokryjú plochu až do 200 metrov štvorcových. Likvidácia múch a komárov je ekologická, hmyz usmrtí vysoké napätie a potom spadne do misky.

Obtiažny hmyz, lapač na muchy

Hubica hmyzu nás ochráni v kuchyniach, kde sa stále pripravujú potraviny na konzumáciu, v potravinárskom priemysle alebo na letných záhradkách reštaurácií. Rodiny s malými deťmi konzumujúce sladkosti na záhradke sa často boja útoku os. Zbavte sa hmyzu s lapačmi. Je to oveľa účinnejšie, než deti natierať stále dookola repelentnými prípravkami na hmyz, ktorých doba účinnosti je veľmi obmedzená. Preč s komármi, muchami, osami a ovadmi. Vyhubte obťažujúci hmyz a radujte sa z jarného a letného počasia bez bzukotu okolo vašich uší.