O nás

O spoločnosti

alternatíva Spoločnosť Format 1, spol. s. r. o. (ďalej iba F1) bola založená v roku 1991. Jej sídlo sa nachádza v obci Křenovice u Slavkova v blízkosti Brna. Naša spoločnosť sa už 30 rokov zameriava na výrobu váh a elektroniky.

História

Spoločnosť F1 bola založená s cieľom vyvíjať, vyrábať a predávať vybrané výrobky nielen z oblasti spotrebnej elektroniky, ale aj určitý sortiment výrobkov z oblasti priemyselnej elektroniky.

Rozsiahly sortiment výrobkov

Zo širokej oblasti elektronických výrobkov pre bežnú potrebu sú vyberané produkty, ktoré využije každý z nás, či už doma, alebo na chate, na chalupe, v meste alebo na vidieku. Sú to napríklad odháňače drobných hlodavcov či iných nepríjemných živočíchov vrátane vtákov, ktorí občas vedia komplikovať naše životy, alebo odstraňovače vodného kameňa z vody, ktorú odoberáme z verejného vodovodu a alebo z vlastnej studne. Svoje uplatnenie si zaručene nájdu aj akusticko-svetelné pomôcky pre osoby, ktoré sa potrebujú naučiť lepšie rozlišovať krátke a dlhé samohlásky a slabiky, aby pre nich nebola komunikácia náročná.

Oveľa širší je náš súbor zákaziek pre priemysel. F1 systematicky rieši problematiku snímania a vyhodnocovania ťahových a tlakových síl vo všetkých možných oblastiach priemyslu, od ľahkého a spracovateľského až po ťažký, kam možno zahrnúť aj huty a zlievarne. F1 si už celé desaťročia buduje renomé uznávanej a profesionálnej firmy, ktorej výrobky sú nielen presné a spoľahlivé, ale sú ošetrené aj kvalitnou údržbou, pretože F1 svoje systémy ako vyvíja vo vlastnom konštrukčnom oddelení a vyrába ich vo vlastných dielňach, tak ich aj inštaluje a konfiguruje u zákazníkov a udržiava ich nepretržite funkčné. Kvalita a spoľahlivosť niektorých importovaných komponentov je overená dlhoročnými skúsenosťami a spoluprácou s tými najlepšími dodávateľmi. F1 tak predáva prvotriedne obmedzovače preťaženia výťahov, kladkostrojov či žeriavov a ďalší bohatý, kvalitou ošetrený sortiment.

Za zmienku určite stojí aj naša ponuka sériovo vyrábaných váh všetkých druhov. F1 totiž poskytuje nielen bežné stolové , plošinové či závesné váhy, ale aj špeciálne váhy na vysokozdvižné vozíky, lopatové nakladače a podobne.

O našej ponuke by sme mohli veľa povedať, ale ešte lepšie je vám ju ukázať. Preto zavítajte do nášho e-shopu a my vám zaručíme, že z neho odídete spokojní.

Projekty:

FORMAT 1, spol. s. r. o. - realizuje projekt č. CZ.01.1.02 / 0.0 / 0.0 / 18_215 / 0019062 s názvom „Vývoj vážnych systémov pre zefektívnenie logistiky“. Cieľom predstaveného projektu je navrhnúť nové multifunkčné, resp. multiplatformové softvérové riešenie vážnych systém pre špedičné firmy, tak aby bolo veľmi jednoducho editovateľné, mohlo fungovať s váhovými systémami rôznych výrobcov a bolo predovšetkým dostatočné flexibilné. Práve flexibilita je nevyhnutnou podmienkou tohto projektu, čo je dôležité preto, aby si firmy mohli následne prispôsobiť softvér pre svoje vlastné špecifické podmienky. Tento projekt je financovaný s podporou Európskej únie z prostriedkov fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu podnikania a inovácie pre konkurencieschopnosť pod záštitou Ministerstva priemyslu a obchodu ČR.

Certifikáty:

ISO9001
ISO9001