Mechanická ochrana proti vtáctvu

Ochráňte svoju úrodu pred náletom vtákov

Ochráňte svoju úrodu pred náletom vtákov

Vtáky sú síce súčasťou prírody, ale ich výskyt je na niektorých miestach nežiadúci, preto je nevyhnutné použitie plašiča na odohnanie vtákov. Sú dokonca miesta, napríklad letisko, kde výskyt vtákov, najmä väčších dravcov ako myšiaky či orly, môže ohroziť bezpečnosť ľudí. Naše elektronické plašiče vtákov vám pomôžu vyvarovať sa týmto rizikám.


 

  • Potrebujete radu? Prečítajte si naše rady v poradni v texte Ako vybrať odháňač vtákov.
  • Máte záujem stať sa naším distribútorom? Kliknite na tohto sprievodcu, v ktorom sa dočítate, ako postupovať.

Viac informácií

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

Mechanické a elektronické varianty

Elektronický plašič vtákov je veľmi užitočný predovšetkým pre ochranu zateplených budov. Zabráni vtákom vytvárať diery v tepelnej izolácii. Je to účinné a ekologické riešenie, pretože plašič vtáky nezabíja, iba ich odháňa odháňa. Rovnako vám poslúži aj v prípade, keď nechcete, aby si pri každom vašom okne urobili hniezdo lastovičky.

Elektronické odháňače sú účinnou ochranou proti drobnému vtáctvu a vďaka nim sa poľnohospodári nemusia báť o svoju úrodu. Plašiče vtákov zamedzia výskytu okrídlencov vo výrobniach a skladoch potravín, ochránia stavebný materiál a vyplašia vtáky zo štadiónov či iných športových plôch.

Na ochranu fasády proti vtáctvu môžete použiť aj ďalšie z našich produktov, ktoré ju ochránia pred viacerými potenciálnymi škodcami.