Mechanická ochrana proti vtáctvu, elektronické odpudzovače a plašiče vtákov

Ochráňte svoju úrodu pred náletom vtákov

Ochráňte svoju úrodu pred náletom vtákov

Vtáky sú síce súčasťou prírody, ale ich výskyt je na niektorých miestach nežiadúci, preto je nevyhnutné použitie plašiča na odohnanie vtákov. Sú dokonca miesta, napríklad letisko, kde výskyt vtákov, najmä väčších dravcov ako myšiak či orol, môže ohroziť bezpečnosť ľudí. Využijete ho ako ochranu proti vtákom elektronických plašičov.

Nie ste si istí s výberom? Napíšte nám, radi vám poradíme.

Viac informácií

Neváhajte nás kontaktovať

Plašenie vtákov – mechanické i elektronické

Elektronický plašič vtákov je veľmi účinný predovšetkým pre ochranu zateplenie budov. Zabráni vyklované dier do tepelnej izolácie. Je to účinné a ekologické riešenie. Vtáky nezabíja, len odháňa. Rovnako tak vám poslúži, keď nechcete, aby si pri každom okne urobili hniezdo lastovičky.

Elektronické odháňač sú účinnou ochranou proti drobnému vtáctvu a vďaka nim poľnohospodári neprídu o úrodu. Plašič vtákov čiže vtákoplašiče zamedzia výskytu okrídlencov vo výrobniach a skladoch potravín, ochránia stavebný materiál, vyplašia vtáky zo štadiónov a iných športových plôch. S plašič vtákov sa vám už nestane, že vašu úrodu zožnú namiesto vás vrabce, škorce alebo iné druhy vtákov a vám zostanú len holé konáre.

Na ochranu fasády proti vtáctvu môžete použiť mechanické zábrany proti sadaniu vtákov , ktoré sa fixujú špeciálnym lepidlom.