Elektrické lapače hmyzu

Už máte dosť toho nepríjemného bzučania okolo vašej hlavy? Vadí vám, že muchy sadajú na jedlo? Stavte na účinné riešenie - na elektrické lapače hmyzu. Tieto celonerezové prístroje sú založené na princípe fluorescenčného žiarenia žiarivky lákajúce hmyz. Keď potom komár, mucha či osa na mriežku lapača sadne, nasleduje usmrtenie vysokým napätím. Mŕtvy hmyz potom spadne na dno zbernej misky. Je to rýchle a hygienické.

Elektrické lapače do zásuvky možno použiť na najrôznejší lietajúci hmyz (muchy, mory, komáre, mole, osy, ovady, octomilky). Sú vhodné nielen do domácností, ale predovšetkým do reštaurácií, závodných kuchýň, nemocníc, výrobných hál a poľnohospodárskych a potravinárskych prevádzok (tam sa môžu dodať žiarivky v netrieštivých prevedeniach). Odporúčame ich inštalovať do tmavšej časti miestnosti, najlepšie pod strop. K dispozícii sú lapače s rôznou účinnou plochou a zoženiete u nás i náhradné žiarivky. Údržba elektronického lapača hmyzu je jednoduchá – stačí občas naplnenú misku vyčistiť, prípadne očistiť mriežky.

Trápia vás okrem otravného hmyzu aj hlodavce? Vyrábame tiež elektronické plašiče a odpudzovače kún, myší, krtkov a ďalších malých škodcov .
NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ