Váha do hydrauliky

Váha na vysokozdvižný vozík, vstavaná do hydrauliky vysokozdvižného vozíka, váženie na vozíku

Váha na vysokozdvižný vozík, vstavaná do hydrauliky vysokozdvižného vozíka, váženie na vozíku

Váha vstavaná do hydrauliky vysokozdvižného vozíka je založená na princípe merania tlaku hydraulického oleja zdvihu vidlice a jeho prepočtu na hmotnosť. Je úplne ideálna pre nakládku vozidiel s kontrolou ich plného vyťaženia. Užívateľ tak vďaka nim ušetrí na pokutách za preťažené vozidlo.

Váha na vysokozdvižný vozík súčasne urýchľuje nakládku a vykládku vozidiel, pretože obsluha nemusí zachádzať s každou jednou paletou na stacionárnu váhu. Táto váha nahrádza čiastočne bežnú plošinovú váhu.

Viac informácií

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

Hydraulická váha je obľúbená pre svoju mechanickú odolnosť a prijateľnú cenu. Tým, že neobsahuje klasické tenzometrické snímače sily, ktoré sú pri prevádzke mechanicky namáhané, je táto váha odolná voči hrubému zaobchádzaniu s vozíkom. 
Jednoduchá montáž a kalibrácia zariadení umožňuje inštaláciu aj menej skúseným pracovníkom. Hydraulickú váhu možno ľahko premontovať zo staršieho vozíka na nový vozík.

Dielik váženia býva zvyčajne 20 kg. Vážiť treba v jednej stanovenej výške zdvihu. Indikátor v kabíne je napájaný priamo z batérie vozíka, nevyžaduje teda vlastný zdroj energie (batérie). Hydraulická váha má prehľadný veľký svietiaci LED displej, kotýr umožňuje jednoduché odčítanie hmotnosti aj na priamom slnečnom svetle. Indikátor ponúka sčítanie hmotnosti, súčasne sa zobrazuje celková hmotnosť všetkých navážených predmetov a okamžitá hmotnosť predmetu na vidliciach vozíka.

VYUŽITIE:

Váha si nájde svoj účel v skladoch, pri nakladaní vozidiel, pri vážení paliet, na špedícii či vo výrobných procesoch.

VOLITEĽNÉ:

  Ako príslušenstvo vám ponúkame tlačiareň na tlač vážnych lístkov, výstup do počítača, nerezové prevedenie indikátora, rádiomodem, vnútorúá pamäť na navážené dáta a užívateľské funkcie.

  Bloková schéma inštalácie váhy:

  Indikátory do kabíny:

   FORMATIC7
  FORMATIC7
   fORMATIC5 s tLAČIARŇOU
  FORMATIC5 S TLAČIARŇOU