Váha do hydrauliky

Váha na vysokozdvižný vozík, vstavaná do hydrauliky vysokozdvižného vozíka, váženie na vozíku

Váha na vysokozdvižný vozík, vstavaná do hydrauliky vysokozdvižného vozíka, váženie na vozíku

Váha vstavaná do hydrauliky vysokozdvižného vozíka je založená na princípe merania tlaku hydraulického oleja zdvihu vidlice a jeho prepočet na hmotnosť. Úplne ideálne pre nakládku vozidiel s kontrolou ich plného vyťaženia, sa zamedzením preťažovania vozidiel a užívateľ tak ušetrí na pokutách za preťažené vozidlo. Váha na vysokozdvižný vozík súčasne urýchľuje nakládku a vykládku vozidiel, pretože obsluha nemusí zachádzať s každou paletou na stacionárnu váhu. Váha na vysokozdvižný vozík nahrádza čiastočne bežnú plošinovú váhu.

Nie ste si istí s výberom? Napíšte nám, radi vám poradíme.

Viac informácií

Neváhajte nás kontaktovať

Hydraulická váha je obľúbená pre svoju mechanickú odolnosť a prijateľnú cenu. Tým, že neobsahuje klasické tenzometrické snímače sily, ktoré sú pri prevádzke mechanicky namáhané, je táto váha odolná voči hrubému zaobchádzaniu s vozíkom. Jednoduchá montáž a kalibrácia zariadení umožňuje inštaláciu aj menej skúseným pracovníkom. Hydraulickú váhu možno ľahko premontovať zo staršieho vozíka na nový vozík. Dielik váženia býva 20kg. Vážiť treba v jednej stanovenej výške zdvihu. Indikátor v kabíne je napájaný priamo z batérie vozíka, nevyžaduje teda vlastný zdroj energie (batérie). Hydraulická váha má prehľadný veľký svietiaci LED displej umožňuje jednoduché odčítanie hmotnosti aj na priamom slnečnom svetle. Indikátor umožňuje sčítanie hmotnosťou, je súčasne zobrazená celková hmotnosť všetkých navážených predmetov a okamžitá hmotnosť predmetu na vidliciach vozíku.

VYUŽITIE:

do skladu, pre nakladanie vozidiel, na váženie paliet, pre špedíciu, do výrobných procesov, do terénu

VOLITEĽNÉ:

  tlačiareň na tlač vážnych lístkov, výstup do počítača, nerezové prevedenie indikátora rádiomodem, vnútorná pamäť na navážené dáta, užívateľské funkcie.

  Bloková schéma inštalácie váhy:

  Indikátory do kabíny:

   FORMATIC7
  FORMATIC7
   fORMATIC5 s tLAČIARŇOU
  FORMATIC5 S TLAČIARŇOU