Elektronika pre dom a záhradu

Potrebujete sa zbaviť kun, ktoré vám likvidujú záhradku alebo hryzú elektroinštaláciu v aute? Nechcete mať doma komáre a iný otravný hmyz? Premýšľate nad tým, ako efektívne zmäkčiť tvrdú vodu?

Máme pre Vás účinné riešenia! Kúpte si funkčné elektronické prístroje, budované tak, aby vám priniesli komfort a praktické možnosti údržby vašej domácnosti ako v interiéri, tak aj v exteriéri. S našimi výrobkami máte máte hneď po starostiach.

V našej ponuke nájdete plašiče kún a myší, ktoré vás zbavia týchto škodcov v dome či vo vašom aute. Bojujeme spolu s vami aj na vašej záhradke a s prístrojmi od nás nebudete mať viac starosti s krtkami. Nemusíte sa báť, že im bude ublížené - nevítaných návštevníkov vás zbaví akustický odpudzovač krtkov, neškodný, no jednoznačne účinný zlepšovák.
Lapač hmyzu v našej ponuke takisto nechýba. K dispozícii sú elektrické varianty, alebo lapače s lepiacou fóliou.

Sľubovali sme vám aj zmäkčenie tvrdej vody, a práve na to nájdete v sortimente spoločnosti Format 1, spol. s. r. o.. Naše odstraňovače vodovodného kameňa a vodné filtre teraz potešujú nejedného spokojného zákazníka – veríme, že nimi môžete byť aj vy.
NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ