Napájacie zdroje, adaptéry

Veľké množstvo adaptérov pre elektronické spotrebiče, vrátane zákazkovej výroby zdrojov, je samozrejmosťou, ktorú vám naša spoločnosť ponúka.

Ponúkame veľké množstvo adaptérov pre elektronické spotrebiče, vrátane zákazkovej výroby zdrojov

Na našich skladoch nájdete bujný sortiment zdrojov a adaptérov, vhodných na pripojenie akéhokoľvek elektrického zariadenia do elektrickej siete.

Pretože napájacie zdroje nielen predávame, ale aj vyrábame, nie je pre nás problém vyrobiť zdroj k akémukoľvek elektronickému prístroju, priamo na mieru vašej požiadavke.

Viac informácií

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

Adaptéry si môžete vybrať podľa rozdelení v jednotlivých sekciách priamo v našom e-shope. Ak si nie ste istí, ktorý bude pre vás vhodný, neváhajte nás najprv kontaktovať a my vám bezplatne poskytneme praktické rady a tipy, ako si správne vybrať.

Adaptéry sme pre lepšiu prehľadnosť a ľahší výber rozdelili na stabilizované zdroje, stabilizované zdroje striedavého napätia, zdroje striedavého napätia a nestabilizonavé zdroje. Pri každom type adaptéra si môžete zvoliť typ koncovky. Ak sú vaše požiadavky neštandardné a vy ste si z našej ponuky nedokázali vybrať, žiadny problém. Spojte sa s nami, predostrite svoju požiadavku a naša firma vám po dohode vyrobí adaptéry, aké potrebujete, presne podľa vášho individuálneho želania. Dodáme vám ich aj v kusovom množstve.

Nečakajte, dokiaľ najbližšie elektro v okolí zdroje, na ktoré dlho čakáte - objednávajte u nás a my sa o vaše potreby vždy hravo postaráme.