Plašička kún a odpudzovače hlodavcov do áut

Plašič na kuny, odháňač myší z automobilov

Vedeli ste, že podľa prieskumu jednej českej poisťovne, mal už každý tretí Čech rozhryzené káble v motore od kuny? Tiež by ste sa potrebovali kún, myší alebo iných hlodavcov z auta zbaviť, a nemusieť tak platiť v autoservise stovky eur za opravu? Odporúčame do automobilu inštalovať našu plašičku na baterku, ktorá vysiela nepríjemné zvuky a škodci sa radšej autu vyhnú oblúkom.

Viac informácií

Do osobných aj nákladných áut

Vyrábame štyri typy elektronických odpudzovačov kún, myší a iných hlodavcov, ktoré sú určené do osobných a nákladných áut. Vyberať môžete z variantov tiché, alebo počuteľné. Plašič sa v aute automaticky zapne a vypne na základe sledovania a vyhodnocovania svorkového napätia akumulátora. Funkciu prístroja indikuje LED kontrolka, počas činnosti prístroja svieti, po naštartovaní motoru zhasne.

Plašiče aj do obytných priestorov

Trápi vás vyčíňanie kun, myší či potkanov okrem vášho vozidla aj na chalupe? Vyrábame tiež akustické odháňače určené do uzavretých a polouzavretých priestorov. A potešíme rovnako tých, ktorí na záhrade bojujú s krtkami, hrabošmi alebo hryzcami – máme účinné krtkoplaše. Sortiment ochranných pomôcok uzatvárajú odháňače vtákov (mechanické a elektronické).