Vážiacia doska

VDV - Vážiaca doska na vysokozdvižný vozík

VDV - Vážiaca doska na vysokozdvižný vozík

Vážiaca doska sa inštaluje medzi nosnú ISO dosku vozíka a vidle. Zdvižné vidlice zostávajú pôvodné, nasadí sa späť na vážiacu dosku. Tento spôsob zaistí presné váženie a možnosť váženia v ľubovoľnej výške zdvihu. Je ideálny pre nakládku vozidiel s kontrolou ich plného vyťaženia, so zamedzením preťažovania vozidiel, a užívateľ tak ušetrí na pokutách za preťažené vozidlo.

Váha na vysokozdvižný vozík súčasne urýchľuje nakládku a vykládku vozidiel, pretože obsluha nemusí zachádzať s každou paletou na stacionárnej váhe.

Viac informácií

Neváhajte nás kontaktovať

Vážiacu dosku možno ľahko premontovať zo staršieho vozíka na nový vozík. Presnosť váženia až 2000 dielikov. Indikátor v kabíne je napájaný priamo z batérie vozíka, nevyžaduje teda vlastný zdroj energie (batérie). Prehľadný veľký svietiaci LED displej umožňuje jednoduché odčítanie hmotnosti aj na priamom slnečnom svetle. Indikátor umožňuje sčítanie hmotnosťou, je súčasne zobrazená celková hmotnosť všetkých navážených predmetov a okamžitá hmotnosť predmetu na vidliciach vozíku.

VYUŽITIE:

do skladu, pre nakladanie vozidiel, na váženie paliet, pre špedíciu, do výrobných procesov, do terénu

VOLITEĽNÉ:

tlačiareň na tlač vážnych lístkov, výstup do počítača, nerezové prevedenie indikátora rádiomodem, vnútorná pamäť na navážené dáta, užívateľské funkcie.

Bloková schéma inštalácie váhy:

Indikátory do kabíny:

 FORMATIC7
FORMATIC7
 FORMATIC5 s tLAČIARŇOU
FORMATIC5 S TLAČIARŇOU