Škubačka hydiny na vŕtačku JOSAS JO24
| Dostupnosť: | Skladom |
Škubačka hydiny na vŕtačku JOSAS JO24
Škubačka vhodná pre stredne veľkú aj väčšiu vodnú a hrabavú hydinu . Šklbací valec je vybavený 24ks šklbacích prstov s dĺžkou prsta 81mm . Kapacita šklbania je 30–40ks hydiny za hodinu podľa druhu hydiny. 
Inštalácia šklbačky hydiny na vŕtačku
Pre správne využitie výrobku je potrebné upevniť do zariadenia (odporúča sa vŕtačka - nie je súčasťou balenia), ktoré bude s výrobkom otáčať . Zariadenie, ktoré bude využité na otáčanie, odporúčame upevniť k pracovnej ploche (napríklad k stolu pomocou upínacích objímok či svoriek) viď obrázok nižšie.

Príprava pred šklbaním
Pred šklbaním je nutné hydinu správne spariť viď orientačná tabuľka nižšie. Neprekračujte teplotu a dobu ponorenia hydiny. Dlhší čas ponorenia môže spôsobiť varenie niektorých častí mäsa a kože a to môže spôsobiť pri šklbaní problém. Uvedené časy sú orientačné a doručujeme v priebehu sparenia hydiny ručne kontrolovať možnosť jednoduchosti šklbania peria.

Ako správne šklbať
Stredne veľkú hydinu (napr. sliepky, kačice) je odporúčané držať za nohy a spúšťať pozdĺž rotujúceho valca , väčšiu hydinu (napr. husi, morky) pokladať na šklbačku a cez valec prevaľovať vždy časť, ktorú budete chcieť ošklbať. Viac inšpirácie viď videá nižšie.

Návod na obsluhu na stiahnutie:
Škubačka hydiny na vŕtačku JOSAS JO24










