VHV01 - Váha na vysokozdvižný vozík do hydrauliky bez tlačiarne

Výrobca:Format 1

Váha vstavaná do hydrauliky vysokozdvižného vozíka je založená na princípe merania tlaku hydraulického oleja zdvihu vidlice a jeho prepočet na hmotosť. Úplne ideálne pre nakládku vozidiel s kontrolou ich plného vyťaženia, sa zamedzením preťažovanie vozidiel a užívateľ tak ušetrí na pokutách za preťažené vozidlo. Váha na vysokozdvižný vozík súčasne urýchľuje nakládku a vykládku vozidiel, pretože obsluha nemusí zachádzať s každou paletou na stacionárnu váhu.

Hydraulická váha je obľúbená pre svoju mechanickú odolnosť a prijateľnú cenu. Tým, že neobsahuje klasické tenzometrické snímače sily, ktoré sú pri prevádzke mechanicky namáhané, je táto váha odolná voči hrubému zaobchádzaniu s vozíkom. Jednoduchá montáž a kalibrácia zariadení umožňuje inštaláciu aj menej skúseným pracovníkom. Hydraulickú váhu možno ľahko premontovať zo staršieho vozíka na nový vozík. Dielik váženia býva 20kg. Vážiť treba v jednej stanovenej výške zdvihu.
Indikátor v kabíne je napájaný priamo z batérie vozíka, nevyžaduje teda vlastný zdroj energie (batérie). Prehľadný veľký svietiace LED displej umožňuje jednoduché odčítanie hmotnosti aj na priamom slnečnom svetle. Indikátor umožňuje sčítanie hmotnosťou, je súčasne zobrazená celková hmotnosť všetkých navážených predmetov a okamžitá hmotnosť predmetu na vidliciach vozíku.

K váhe je dodaná základná verzia indikátora - FORMATIC 7

  • 20mm LED displej 2 × 6 znakov
  • nulovania, sčítanie hmotnosťou
  • voliteľne výstup do tlačiarne či PC
  • rozmer 150 × 150 × 80 mm
Spýtajte sa nás
Po-Pi6:30-16:00
Štátne sviatky-zatvorené-