Plašič na myši, odháňač na myši, plašič kún OdH1 tichý

Dostupnosť:Skladom
Výrobca:Format 1
Prečo nakupovať u nás
Kontaktujte nás
Odporúčame

Popis:

Ultrazvukový elektronický odháňač myšou, kún, krýs, lasičiek a potkanov. Jedná sa o rýdzo český produkt s dlhoročnou tradíciou na trhu (od r. 1991) vyrábaný priamo u nás vo firme FORMAT1 spol. s ro. Spoľahlivý, výkonný, za dobu viac ako 29 rokov overený mnohými zákazníkmi. Neškodný ako pre človeka a domáce hospodárske zvieratá.
Prístroj vytvára pre škodcov nepríjemné zvukové prostredie (v oblasti ultrazvuku), škodcovia postupne opustia chránený priestor. Prístroj je teda úplne humánny, nezabíja zvieratá, neškodí im, iba im znepríjemní pobyt v chránenom priestore, teda ich odháňa. Nevyužíva žiadnych chemických prísad.
Je ľudskému uchu nepočuteľný, teda osoby s pobytom v chránenom prostredí vôbec neobťažuje.

Plašič na myši ODH1 "tichý" neškodí ľuďom, domácim zvieratám, ako napr. Pes, mačka, králik, sliepky a pod. Neškodí vtákom, možno inštalovať aj do voliér pre exotické vtáctvo. Je vhodný do kurníkov pre ochranu krmiva i sliepok.
Pre väčšie plochy možno využiť výkonnejší typ OdH1MAX alebo OdH1Supermax , alebo v prípade členitejšej chránenej plochy môžete kúpiť dva alebo viac prístrojov ODH1 "tichý". Navzájom sa neovplyvňujú a ich účinnosť sa zvýši.

Kam ich ODH1 "tichý" určený:

Do akýchkoľvek priestorov o veľkosti do cca. 100 m2. Môžu to byť obytné miestnosti, pivnice, garáže, pôdy, byty, chaty, chalupy. Tento typ môže byť inštalovaný do obývaných priestorov.

Ako ODH1 "tichý" odháňa:

Prístroj vydáva ultrazvukové vlny nad pásmom počuteľnosti. Po zapnutí prístroja teda ľudia nič nepočujú. Frekvencia zvuku sa úplne náhodne mení, ako vo svojej výške, tak v čase. Je teda nenávykový! Je to z dôvodu, že na jeden trvalý tón si škodca postupne zvykne a prístroj potom prestáva byť účinný.

Ako sa prístroj ODH1 "tichý" inštaluje:
Podrobný popis inštalácie i s fotografiami si môžete prečítať TU .

Ako sa prístroj ODH1 "tichý" napája:

Prístroj je možné napájať na batérie (6ks ​​batérií rady "C" (R14, "stredné monočlánky"), alebo na sieťový adaptér na tento účel určený.

Dôležité upozornenie:

Napájací adaptér ani batérie nie sú súčasťou balenia. Pokiaľ chcete objednať nielen samotný prístroj, ale aj zvolený zdroj napájania, je nutné napájací adaptér alebo batérie objednať ako samostatnú položku.

Účinnosť na:myšou, kuny, potkany, lasice a potkany
zvuky:čisto v oblasti ultrazvuku. Náhodne prelaďované v čase i frekvencii, nepravidelne dlhé tóny s nepravidelne dlhými prestávkami
Účinná plocha:cca. 100m2, teda plocha cca. 10x10 m
napájanie:buď 6ks batérií radu "C" (R14, "stredné monočlánky").
alebo sieťový adaptér na 230VAC
Životnosť batérií:cca. 6 mesiacov
Rozmery:185 mm (š) x 88 mm (v) x 31 mm (h)
Hmotnosť bez batérií:0,15kg
inštalácia:do uzavretých či polouzavretých priestorov
Okolitá teplota:-20 ° C do + 60 ° C (batérie podľa parametrov daného výrobcu)
prostredie:vnútorné
Krajina pôvodu:Česká republika
 

Spýtajte sa nás
Po-Pi6:30-16:00
Štátne sviatky-zatvorené-