Plašič na myši, odháňač na myši, plašič kún OdH1 počuteľný

Dostupnosť:Skladom
Výrobca:Format 1
Prečo nakupovať u nás
Kontaktujte nás

Popis:

Zvukovo-ultrazvukový elektronický odháňač myšou, kún, krýs, lasičiek a potkanov. Jedná sa o rýdzo český produkt s dlhoročnou tradíciou na trhu (od r. 1991) vyrábaný priamo u nás vo firme FORMAT1 spol. s ro Spoľahlivý, výkonný, za dobu viac ako 29 rokov overený mnohými zákazníkmi. Neškodný ako pre človeka a domáce hospodárske zvieratá.
Prístroj vytvára pre škodcov nepríjemné zvukové prostredie (v oblasti hranice počuteľného zvuku a ultrazvuku), škodcovia postupne opustí chránený priestor. Prístroj je teda úplne humánny, nezabíja zvieratá, neškodí im, iba im znepríjemní pobyt v chránenom priestore, teda je odháňa. Nevyužíva žiadnych chemických prísad.
Vzhľadom k tomu, že vyluzování zvuky sú na hranici počuteľného pásma, nie je vhodný do obývaných priestorov (obývačka, kuchyňa a pod.)

Plašič na myši ODH1 "počuteľný" neškodí domácim zvieratám, ako napr. Pes, mačka, králik, sliepky a pod. Neškodí vtákom, možno inštalovať aj do voliér pre exotické vtáctvo. Je vhodný do kurníkov pre ochranu krmiva i sliepok.
Pre väčšie plochy možno využiť výkonnejšie typ OdH1MAX alebo OdH1Supermax , alebo v příadě členitejšie chránenej plochy môžete kúpiť dva alebo viac prístrojov ODH1 "počuteľný". Navzájom sa neovplyvňujú a ich účinnosť sa zvýši.

Kam ich ODH1 "počuteľný" určený:

Do akýchkoľvek trvalo neobývaných priestorov o veľkosti do cca. 100 m2. Môžu to byť pivnice, garáže, pôdy, chaty a chalupy po dobu neprítomnosti obyvateľov. Nie je určený do obývaných priestorov.

Ako ODH1 "počuteľný" odháňa:

Prístroj vydáva ultrazvukové vlny na hranicu pásma počuteľnosti a v ultrazvuku. Po zapnutí prístroja je teda občas mierne počuť. Frekvencia zvuku sa úplne náhodne mení, ako vo svojej výške, tak v čase. Je teda nenávykový! Je to z dôvodu, že na jeden trvalý tón si škodcu postupne zvykne a prístroj potom prestáva byť účinný.

Ako sa prístroj ODH1 "počuteľný" inštaluje:

Podrobný popis inštalácie is fotografiami si môžete prečítať TU .

Ako sa prístroj ODH1 "počuteľný" napája:

Prístroj je možné napájať na batérie (6ks batérií rady "C" (R14, "stredné monočlánky"), alebo na sieťový adaptér na tento účel určený.

Dôležité upozornenie:

Napájací adaptér ani batérie nie sú súčasťou balenia. Pokiaľ chcete objednať nielen samotný prístroj, ale aj zvolený zdroj napájania, je nutné napájací adaptér alebo batérie objednať ako samostatnú položku.

Účinnosť na:myši, kuny, potkany, lasice a potkany
zvuky:na hranici počuteľného pásma a v oblasti ultrazvuku. Náhodne prelaďované v čase i frekvencii, nepravidelne dlhé tóny s nepravidelne dlhými prestávkami
Účinná plocha:cca. 100 m2, teda plocha cca. 10x10 m
napájanie:buď 6 ks batérií série "C" (R14, "stredné monočlánky").
alebo sieťový adaptér na 230VAC
Životnosť batérií:cca. 6 mesiacov
Rozmery:185 mm (š) x 88 mm (v) x 31 mm (h)
Hmotnosť bez batérií:0,15 kg
inštalácia:do uzavretých či polouzavretých priestorov
Okolitá teplota:-20 ° C do + 60 ° C (batérie podľa parametrov daného výrobcu)
prostredie:vnútorné
Krajina pôvodu:česká republika

Prístroj je schválený podľa platných predpisov a noriem v SR.

Spýtajte sa nás
Po-Pi6:30-16:00
Štátne sviatky-zatvorené-