Plašiče myšou a plašiče kún pre obytné a výrobné priestory

Účinné počuteľné aj ultrazvukové odpudzovače hlodavcov

Zbavte se myší pomocí plašiče hlodavcůNaša firma začala ako prvá v Českej republike vyrábať elektronické plašiče myší, kún, potkanov, krýs, lasičiek, tchorov a ďalších drobných hlodavcov. Odháňače vysielajú nepríjemné zvuky, a tak radšej zvieratá daný priestor opustia, fungujú ako rušičky. Frekvencie zvuku sa takmer náhodne menia, ako vo svojej výške, tak v čase. Na zvuk plašiča si teda zvieratá nezvyknú. Odporúčame nechať prístroj zapnutý aj potom, čo kuny či myši zmiznú. Často sa stáva, že keď nepríjemný zvuk odznie, zvieratá sa do priestorov opäť vráti. Akustické plašiče (počuteľné i nepočuteľné ultrazvukové) ponúkajú spoľahlivé, rýchle a cenovo dostupné riešenie, ako sa týchto škodcov zbaviť. V tejto kategórii nájdete prístroje, ktoré sú určené do pivníc, garáží, stodol aj na povale, respektíve do všetkých obytných miestností, a vyrábame aj myšoplaše a kunoplaše s veľkým výkonom pre ochranu rozľahlejších výrobných priestorov.

Viac informácií

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

S dosahom až 200 m²

Elektrické plašiče sú k dispozícii pre ľudské ucho v počuteľnom, alebo nepočuteľnom prevedení. Prístroje sa odlišujú tiež plochou dosahu, presnú špecifikáciu nájdete v detaile produktu. Odháňače fungujú na 6 batérií, alebo ich môžete napájať cez sieťový adaptér. Upozorňujeme, že napájací adaptér ani batérie nie sú súčasťou balenia.

Majú vysokú účinnosť a neškodia domácim zvieratám

Odpudzovače sú spoľahlivou ochranou proti kunám i myšiam, majú v porovnaní s ostatnými metódami (napríklad existujú spreje proti kunám) jednu z najväčších účinností. Sú tiež na rozdiel od bežných pascí a škodcov na kuny humánnym riešením. Plašiče neškodia ľuďom ani domácim zvieratám a dobytku. Ak napríklad potrebujete ochrániť sliepky, můžete prístroj umiestniť ku kurníku. My sme o spoľahlivosti našich odpudzovačov hlodavcov presvedčení, takže dávame možnosť v prípade nespokojnosti s funkčnosťou prístroja, ho do 90 dní od zakúpenia vrátiť a peniaze vám pošleme späť.

Aký plašič vybrať?

Ak si nie ste istí, aký prístroj bude na vašich škodcov najúčinnejší, spísali sme prehľadný článok k výberu plašičov. A pripravili sme rovnako návod k použitiu.