Plašič na myši, odháňač na myši, plašič kún OdH1 max

Dostupnosť:Skladom
Výrobca:Format 1
Prečo nakupovať u nás
Kontaktujte nás
Odporúčame

Popis:

Zvukovo-ultrazvukový elektronický odháňač myšou, kún, krýs, lasičiek a potkanov. Jedná sa o rýdzo český produkt s dlhoročnou tradíciou na trhu (od r. 1991) vyrábaný priamo u nás vo firme FORMAT1 spol. s ro Spoľahlivý, výkonný, za dobu viac ako 29 rokov overený mnohými zákazníkmi. Neškodný ako pre človeka a domáce hospodárske zvieratá.
Prístroj vytvára pre škodcov nepríjemné zvukové prostredie (v oblasti hranice počuteľného zvuku a ultrazvuku), škodcovia postupne opustia chránený priestor. Prístroj ich teda úplne humánne, nezabíja zvieratá, neškodí im, iba im znepríjemní pobyt v chránenom priestore, teda ich odháňa. Nevyužíva žiadnych chemických prísad.
Vzhľadom k tomu, že vyluzované zvuky sú na hranici počuteľného pásma, nie je vhodný do obývaných priestorov (obývačka, kychyň pod.)

Plašič na myši OdH1 MAX neškodí domácim zvieratám, ako napr. Pes, mačka, králik, sliepky a pod. Neškodí vtákom, možno inštalovať aj do voliér pre exotické vtáctvo. Je vhodný do kurníkov pre ochranu krmiva i sliepok.
Pre väčšie plochy možno využiť najvýkonnejší typ OdH1SuperMAX , alebo v prípade členitejšie chránenej plochy môžete kúpiť dva alebo viac prístrojov ODH1 MAX. Navzájom sa neovplyvňujú a ich účinnosť sa zvýši.

Kam ich OdH1 MAX určený:

Do akýchkoľvek trvalo neobývaných priestorov o veľkosti do cca. 200 m2. Vzhľadom k väčšiemu výkonu je určený pre väčšie plochy miestností či priestorov. Môžu to byť veľké pivnice, garáže, členitejšie pôdy, veľké chaty a chalupy po dobu neprítomnosti obyvateľov. Nie je určený do obývaných priestorov.

Ako OdH1 MAX odháňa:

Prístroj vydáva ultrazvukové vlny na hranici pásma počuteľnosti a v ultrazvuku. Po zapnutí prístroja je teda občas mierne počuť. Frekvencia zvuku sa úplne náhodne mení, ako vo svojej výške, tak v čase. Je teda nenávykový! Je to z dôvodu, že na jeden trvalý tón si škodcu postupne zvykne a prístroj potom prestáva byť účinný.

Ako sa prístroj OdH1 MAX inštaluje:

Podrobný popis inštalácie is fotografiami môžete prečítať TU .

Ako sa prístroj OdH1 MAX napája:

Vzhľadom k veľkému akustickému výkonu možno prístroj napájať iba na sieťový adaptér na tento účel určený. Prevádzka prístroja na batérie by bola už neekonomická.
Napájací adaptér je už súčasťou dodávky!
Účinosť na:myši, kuny, potkany, lasice a potkany
zvuky:na hranici počuteľného pásma a v oblasti ultrazvuku. Náhodne prelaďované v čase i frekvencii, nepravidelne dlhé tóny s nepravidelne dlhými prestávkami
Účinná plocha:cca. 200m2, teda plocha cca. 20x10 m
napájanie:sieťový adaptér na 230VAC
Rozmery:185 mm (š) x 88 mm (v) x 31 mm (h)
Hmotnosť bez adaptéra:0,16 kg
inštalácia:do uzavretých či polouzavretých priestorov
Okolitá teplota:-20 ° C do + 60 ° C
prostredie:vnútorné
Krajina pôvodu:Česká republika

Prístroj je schválený podľa platných predpisov a noriem v SR.
Spýtajte sa nás
Po-Pi6:30-16:00
Štátne sviatky-zatvorené-