Druhovacie váhy, Liace váhy

Váhy do zlievarní - liace žeriavové váhy, druhovacie žeriavové váhy

Druhovacie váhy:
Dodávame vstavané váhy priamo do konštrukcie žeriavu, prípadne závesné váhy.
Váhu môžeme vstavať do kladnice žeriavu, do dvojitého rámu mačky, do pevného závesu lana a pod.
V prípade inštalácie váhy do kladnice je kladnice a mačka prepojená cez káblový bubon prípadne bezdrôtovo.
Robustná odolná konštrukcia s ohľadom na prevádzku zlievárne (zavážanie magnetom z boxov, pokladanie na zavážací vozidlo atď.)
Druhovacie váhy dodávame od jednoduchých zostáv až po napojenie na riadiace systémy a PC.
Jednoduchá zostava váhy: Iba veľkoplošný displej na priečniku mosta alebo menší displej v kabíne žeriavnika. Zobrazenie hmotnosti, zobrazenie naváženého súčtu. Nulovanie váhy.
Zložitejší vážiaci systém: voľba zloženia na ovládacom paneli v kabíne, zobrazenie zostávajúcej hmotnosti surovín, záznam na pamäťovom médiu (USB disk a pod.).
Druhovací on-line systém: Napojenie váhy cez rádiomodem či wifi na počítač, zostavovanie zloženia vsádzky, zostavy rôznych zliatin, on-line spojenie žeriavu s počítačom vo velíne. Automatické sledovanie pozície žeriavu a čísla boxu, sledovanie pozície zavážacieho vozidla.
Ukladanie naváženej zostavy do tabuliek.

Tu si môžete prezrieť výber z našich mnohých realizovaných aplikácií.
V prípade požiadavky neváhajte použiť náš kontaktný formulár uvedený nižšie.
 

Druhovacia žeriavová váha pre druhovanie magnetom, on-line spojenie s počítačom. V kabíne ovládací panel pre voľbu vsádzky a zobrazenie zostávajúceho množstva navažovanie suroviny.Ovládací panel v kabíne žeriavnika. Zobrazenie okamžitej hmotnosti, naváženého súčtu. Voľba požadovanej vsádzky, on-line spojenie s počítačom vo velíneDruhovací váha na žeriave 12,5t, vonkajšie prevedenie. Váha vstavaná v kladnici žeriavuVáha na žeriave 10t. Váha vstavaná v kladnici žeriavuLiaca váha 32T s tepelným štítom. Zobrazenie hmotnosti na veľkoplošnom displejiLiaca váha 32T s tepelným štítom. Zobrazenie hmotnosti na veľkoplošnom displeji
Neváhejte nás kontaktovat