Predaj váh, plašiča a iné

Predaj Plašičov škodcov, váhy a iná elektronika

Predaj Plašičov škodcov, váhy a iná elektronika Vitajte na stránkach firmy Format 1, ktorá je výrobcom priemyselných váh , adaptérov , ale tiež drobnej spotrebnej elektroniky ako sú odháňače krtkov, plašiče vtákov a hlodavcov ako sú myši, potkany kuny a lasice. V našom e-shope si môžete zakúpiť tieto plašiče škodcov vhodné pre Vašu domácnosť i záhradu. Plašiče sú ekologické, vhodné aj pre rodiny s malými deťmi. Ďalej ponúkame pomôcky pre dyslektikov k nácviku čítania, batérie ku všetkým výrobkom. Bzučiak pre dyslektikov je obľúbenou pomôckou učiteľov a logopédov, je neoceniteľní aj na hudobných školách k nácviku rytmu. Priemyselné firmy u nás môžu využiť aj servis, výrobu a inštaláciu váh, meračov síl a obmedzovačov preťaženie napr. Pre žeriavy. Predávame veľa druhov váh pre firmy i domácnosti, zabezpečíme kalibráciu váh aj kompletný servis. Ponúkame váhy stolové , plošinové, závesné, či tzv. Počítacie, ale aj špeciálne váhy na vysokozdvižné vozíky, našou špecialitou je aj výroba váh a adaptérov na zákazku. Poľnohospodári určite ocenia ponuku ultrazvukových plašičov vtákov pre ochranu úrody. Na ochranu úrody pod zemou môžu využiť plašiča krtkov .

Zbavte sa myší pomocou plašiča hlodavcov

Zbavte sa myší pomocou plašiča hlodavcov

Pre koho sú vhodné plašiča myší a iných hlodavcov?
Kuna na pôde? Kuna v podkroví? Ako sa zbaviť kuny? Kuna v aute? Krtko na záhrade? Čas od času niekto z nás potrebuje odohnať myši a iné drobné hlodavce, aby ochránil svoj majetok. Chcete sa zbaviť nežiaducich hlodavcov, ako sú myši, kuny, potkany alebo potkany? Máte kunu v aute? Máte rozhryzené káble v motore? Pripravili sme pre Vás ponuku plašič (odháňač) myší pre dennú potrebu. Myši sú opakovane vystavované nepríjemnému zvuku, ktorý je pre ľudí nepočuteľný a opustí prostredie, ktoré sa pre nich stáva neobývateľné.

Ultrazvukové a ľuďom počuteľné odpudzovače myší sú veľmi účinnou a pritom ekologickou metódou ako sa zbaviť drobných hlodavcov. Zvlášť ak máte domáce zvieratá a malé deti, určite sa neradi uchyľuje k likvidácii hlodavcov pomocou rôznych jedov. Pastičky na myši sú tiež účinné len čiastočne, pretože myši odchytávajú po jednej. S využitím Plašič hlodavcov sa musíte starať len o výmenu batérií. Aj táto starosť odpadá v prípade, že plašič myší pripojíte do elektrickej siete pomocou adaptéra. Myši zmiznú samé a efektívne. Pomocou plašiča myšou ochránite zásoby potravín, zbavíte sa myší, ktoré ohlodávají na Vašej chalupe na čo prídu, ochránite káble v aute pred kunami . Myšoplaše či kunoplaše myši neničí, iba odháňa, sú teda humánne, fungujú teda ako rušičky na myši. Na obdobnom princípe, ako sú tieto pískatká na myši fungujú aj odháňač na krtkov - krtkoplaše, plašič na krtkov . Plašič na myši môžete kúpiť jednak v prevedení syšitelném, jednak ultrazvukovom. Plašič na myši vyrábame aj v prevedení s veľkým výkonom pre ochranu veľkých priestorov.

Len myši počuje, tiché plašiča myšou ,
myši sa ich bojí, preč sa odsťahujú.

Zmäkčite tvrdú vodu, ktorá Vám priteká potrubím domov

Zmäkčite tvrdú vodu, ktorá Vám priteká potrubím domov Na väčšine územia SR sa vyskytuje tvrdá voda, ľudovo sanejtr či sanýtr. Tvrdá voda tečie do našich príbytkov nielen vodovodným potrubím, ale čerpáme ju aj pomocou čerpadiel z vlastných zdrojov, ako sú záhradné studne. Tvrdá voda nám môže pôsobiť veľké problémy. Neprejaví sa zo dňa na deň, ale postupom času sa môže upchávať vodné potrubie, ničí naše spotrebiče ako práčky, rýchlovarné kanvice a ohrievače vody, splachovadlo na WC preteká a voda tečie a tečie as ňou aj korunky z Vašej peňaženky.

Našťastie dnes existujú účinné metódy, ako tvrdú vodu zmäkčiť. Zabudnite na zmäkčovače, ktoré sú zbytočne drahé, a kúpte si odstraňovač vodného kameňa . Tento prístroj pracuje s využitím elektromagnetického poľa a zamedzí usadeninám, aby upchávali Vaše potrubia. Tvrdá voda už nikdy nebude problémom. Zmäkčite tvrdú vodu . Odstraňovač vodného kameňa postupne prečistí i staré rúrky a Váš odpad bude opäť ako nový. Odstraňovač vodného kameňa sa hodí k využitie pre Váš dom, či byt, rovnako ho využijete aj na chalupe alebo záhrade, kde môže voda zo studní páchať škody.

Ochráňte svoju úrodu pred náletom vtákov

Ochráňte svoju úrodu pred náletom vtákov

Vtáky sú síce súčasťou prírody, ale ich výskyt je na niektorých miestach nežiadúce, preto je nevyhnutné použitie plašič na odehnání vtákov. Sú dokonca miesta, napríklad letisko, kde výskyt vtákov, najmä väčších dravcov ako myšiak či orol, môže ohroziť bezpečnosť ľudí. Využijete elektronických plašenie vtákov v letiskových priestoroch a predídete tak nebezpečnému stretu lietadla s vtákmi.

Elektronický plašič vtákov je veľmi účinný predovšetkým pre ochranu zateplenie budov. Tu je ich využitie veľmi osvedčené a predovšetkým je ekologické. Vtáky nezabíja, len odháňa.

Na ochranu budov môžete použiť mechanické zábrany proti usedávání vtákov , ktoré sa fixujú špeciálnym lepidlom. Plašiče vtákov sú vhodné aj pre ochranu kultúrnych historických pamiatok a stavieb, ktoré môžu byť znehodnotené a poškodené vtáčím trusom. Poľnohospodári v období zber úrody, kedy sa v predchádzajúcich rokoch márne snažili odohnať vtáky neúčinnými metódami, čoskoro odhodí do žita vzduchovku a siahnu po plašenie vtákov, pretože poskytne spoľahlivú ochranu pre ich úrodu. Plašič vtákov zamedzí výskytu okrídlencov vo výrobniach a skladoch potravín, ochráni stavebný materiál, odoženie vtáky zo štadiónov a iných športových plôch. S plašenie vtákov sa Vám už nestane, že Vaši úrodu zožne miesto Vás vrabce, škorce alebo iné druhy vtákov a Vám zostanú len holé konáre. Ptákoplaše veľmi dobre fungujú ako ochrana zateplenie budov. Ptákoplaš nainštalovaný pod strechou domu zatepľovacie izoláciu veľmi dobre ochráni pred jej vyklováním vtákmi.

Priletelo vtákov, ako zrniek maku.
Odplašia vtáky, vrabce aj straky,
Ochráňte úrodu pred zobáky.

Prichádzate s krtkom o rozum? Odoženie krtka k susedom!

Prichádzate s krtkom o rozum? Odoženie krtka k susedom! Ako na krtka, krtko na záhrade, ako sa zbaviť krtka. Kúpte si krtkoplaš a skoncujte s krtkov navždy pomocou odpudzovače krtkov.
Použite na krtka ekologickú metódu - akustický odpudzovač krtkov.

Snom mnohých záhradkárov a poľnohospodárov je mať rozkvitnutú a upravenú záhradu alebo zrovnané záhony so zeleninou. Je radosť, keď sa darí a záhrada prekvitá. Občas sa však nájde nemilé prekvapenie v podobe hryzcov a krtkov, ktorí ničia Vašu záhradu a Vaša práca vyjde nazmar. Pokiaľ si zaobstaráte na záhradu odpudzovače krtkov čiže krtkoplaš, Vaša záhrada môže prekvitať a Vy už sa nemusíte trápiť rozvrtanou záhradou a krtincov, ktoré krtko po sebe zanechá. Krtka jednoducho vyženiete k susedom zakúpením plašiča krtkov .

Pokiaľ Vás krásne počasie vylákal do záhrady, určite budete chcieť svoju záhradku upraviť podľa svojich predstáv. Keď sa snažíte záhradu zvelebiť a pracujete do zotmenia, budúci deň po prebudení a pohľade na hromady krtincov Vás prepadne zlosť a zúfalstvo. Zničiť krtka? Jednoduchšie a účinnejšie bude použitie akustického odpudzovače krtkov. Plašič krtkov radu OdKH sa podľa priloženého návodu zakope do záhone do úrovne horného veka a necháme ich pôsobiť. Plašič krtkov pôsobí až do plochy cca. 400m2.

Hospodárovi kričí, že im krtko ničí,
zeleninu, kvetiny, jahody,
Vyžeňte krtka zo záhrady.

/ Elektronicke-plašič-mysi-odpudzovač-škodcami /
Elektronické plašiča myšou, odpudzovače škodcov
/ Odpudzovač-krtka-a-plašič-hryzce /
odpudzovače krtkov
stranka-odháňač-vták-plašič-38
odháňač vtákov
stranka-Odstraňovač-vodneho-kameňa-36
Odstraňovač vodného kameňa
/ Filtre-necistôt-z-vodovodného-potrubi /
Filtre nečistôt z vodovodného potrubia
/ Chytace-hmyzu /
lapače hmyzu
/ Napájacie-zdroje-adaptéry /
Napájacie zdroje, adaptéry
/ Batérie /
batérie
stranka-vahy-pre-rybarov-poľovníkov-chovateľa-hobby-260
Váhy pre rybárov, poľovníkov, chovateľa, hobby
/ Vahy /
váhy
/ Vážiaci-systemy-zákazkové-vahy /
Vážiace systémy, zákazkové váhy
stranka-paletove-voziky-s-váhou-248
Vozíky s váhou
/ Obmedzovač-preťaženia /
obmedzovača preťaženie
/ Antikolizní-systemy /
antikolizní systémy
/ Snimace-sily /
snímače sily
/ Anemometre /
anemometre
/ Mereni-síl /
meranie síl
/ Prenajom-a-sluzby-v-obore-vazeni-mereni-síl /
Prenájom a služby v obore váženie, meranie síl
/ Kovovýroba-a-konštrukcia /
Kovovýroba a konštrukcia
/ Indikátory-a-displeja /
Indikátory a displeje
/ Dynamometre /
dynamometre
/ Pomôcky-pre-dyslektikov-pre-zakladne-skoly-a-logopédia /
Pomôcky pre dyslektikov, pre základné školy
NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ